Jdi na obsah Jdi na menu
 

Fanvideo od Alice

 

Věnuji autorce "Skřítě", Severusovi, Lowris, vám, sobě...
 
Jde o můj zcela první pokus stvořit alespoň trochu ucházejí fan video, bez předchozích zkušeností, ve zcela novém programu. Sama s ním nejsem v mnohém spokojená, zdaleka není bezchybné, stejně jako já jste jistě viděli spoustu jiných, mnohem kvalitnějších / profesionálnějších. Přesto - přála jsem si Skřítě potěšit něčím jedinečným (asi jako malé děcko, když ve školce uplácá z tvrdnoucí hmoty svůj první neforemný popelník, vyryje do něj obdobně křivolaké srdíčko, a s nadšenou hrdostí ho doma daruje)
Taktéž mnohé - především počáteční - záběry jste viděli tisíckrát, samozřejmě, autoři filmů nám k Severusově a Lilyině příběhu toho k dispozici nedali příliš.
I proto jsem se opravdě těžce snažila získat materiál obsazených herců, shlédla spousty hodin filmů, blogů, rozhovorů, abych získala aspoň několika vteřinový použitelný záběr. U Lily se mi to s jedinou krátkou výjimkou povedlo, se Severusem nikoliv, mladší herci jeho postavy se naneštěstí vyjma pár statických fotek dopátrat nepodařilo. Ovšem našla jsem jiné dva, kteří mne uchvátili - především Owen Teague.
Zde jsou v chronologickém pořadí:
Severus:
Benedict Clark, Nicky Torchia, Owen Teague, Alan Rickman
Lily:
Ellie Darcey-Ellen, Sophia Lillis, Ellie Darcey-Ellen, Geraldine Somerville
Lily Luna:
Alycia Marie
 
A jelikož nepředpokládám, že byste si to překlikli na sledování na You Tube (což je upřímně škoda, protože jsem se bohužel zaměřila na velkoformátové video, možné k vidění jen tam na "full screen"), pro korektnost k autorským právům doplním i playlist hudebního mixu:
Eiro Nareth – guitar cover „Time“ by Hans Zimmer
https://www.youtube.com/watch?v=uAcALH67-2A
Peter Hollens & Bailey Pelkman – „Come Little Children & The Hanging Tree“
https://www.youtube.com/watch?v=3SFf1CLrGeI
Alycia Marie – cover „The Hanging Tree“ of Jennifer Lawrence
https://www.youtube.com/watch?v=lKn0ZU_Q2-g
Peter Hollens – Accapella „The Hanging Tree“
https://www.youtube.com/watch?v=aJISG67FjeM
 
YT analýzy mi sdělily, že po třech týdnech od zveřejnění jsem si u oněch 30 jedinečných přístupů zde udržela průměrnou míru zájmu diváka 3:53 minut; třeba se mezi vámi najde odvážný hrdina, který ten děs absolvuje i do poloviny? :-)
 
Každopádně jsem ho tvořila s velkou láskou, tudíž bez ohledu na bídné statistiky, nelituji jediné minuty nad ním strávené (nechtějte vědět z kolika stovek hodin :-D)
 
Alice OReally - Tribute to Severus / Blue Love Of Green
 

(původní název "Green Love" naneštěstí znamená i "dětskou / nezralou / naivní", proto jsem ho změnila; blue kromě modré nese význam i "melancholicky / nešťastnou / smutnou" s jemnějším významem, drobnou nuancí k českým synonymům)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Videla som cele

(Ester, 15. 5. 2019 19:49)

Preklikala som si na youtube a pozrela si cele video:-). Je krasne a vybrala si vhodnú a peknú hudbu....

Paráda

(Karin, 29. 12. 2018 20:53)

Moc pěkné*****************